top of page
DSC05227_edited.jpg

The team

Management

Jannik Eschler

Chairman

Adrian.png

Adrian Næraa Rørheim

Mechanical Lead

Hannah.png

Hannah Sofie Roland

Chief Technical Officer 

Håkon Offernes

Electronics Lead

Ingrid Øverland

Operations Lead

Mechanical

Simon B.png

Simon Berg

Injector Plate

Eloi.png

Eloi Martaillé Richard

Skeleton

Isak.png

Isak Rukan

Combustion Chamber

DSC03890.JPG

Charlotte Seibt

Feed System

DSC03976.JPG

Ines Eleonor Santandreu Ros

Combustion Chamber

DSC03898_edited.jpg

Frederik Standal Moen

Injector Plate

Semya.png

Semya Amouche Tønnessen

Injector Plate

Mounina.png

Munina Yakup

Launch Pad

Amalie.png

Amalie Møller

Feed System

DSC03877_edited.jpg

Jørgen Hunstad

Launch Pad

DSC03922_edited.jpg

Truls Bugge Helle

Launch Pad

DSC01896.JPG

Natalia Stepien

Feed System

Vytenis.png

Vytenis Orlauskis

Combustion Chamber

DSC03987.JPG

Yawar Seraj

Shell

DSC04071 (3).JPG

Michal Jan Odorczuk

Recovery

DSC03923_edited.png

Yevhenii Volkov

Shell

BILDE-2_edited_edited.jpg

Christos Varelakis

Recovery

Electronics

Rein.png

Rein Åsmund Torsvik

Power Supply

Karl.png

Karl Olav Tyssvang

Igniter

dkdjyg.jpg

Brage Wiseth

Navigation

Andreas.png

Andreas Engøy

Recovery

DSC03985_edited.jpg

Filip Rasmussen

Launch pad

DSC03885_edited.jpg

Jakob Berntzen

Engine Control Unit

Erik.png

Erik Røset

Engine Control Unit

DSC03931_edited.jpg

Felix Strand

Navigation

DSC03939_edited.jpg

Adam Karl Queja

Weather station

Operations

DSC02206_edited.jpg

Sofie Thomassen

Creative Director​

ALUMNI


Parham Qanbari - Ahmad Hatem Al-Tawil - Jan Malamant - Moritz Genz
William Dugan - Peter Rønsen Aarhaug - Ola Baksaas - Rokas Naudziunas - Arne Fredrik Adamsrød - Aline Brunvoll - Even Tobias Eriksen - Oskar Idland - Lukas Dodson - Halvor Ringsby - Elin Nystog Nordbø - Ole Jørgen Nordstrand - Simon Golombek - Adam Falchenberg - Aleksander Bourmistrov - Ingvild Garmo Nilsson - Ralv Holmsen - Julia Czarnocka - Oscar Nordhuus

bottom of page